Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków będą należeć:

  • Współpraca przy rozwoju i instalacji oraz zapewnienie poprawnej pracy oprogramowania
  • Testowanie programów
  • Opracowywanie dokumentacji oprogramowania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii:
  1. JavaScript
  2. Angular
  3. HTML5, CSS3
  4. OOP

Mile widziane:

  • Znajomość wybranych technologii:
  1. Java
  2. Typescript
  3. Gulp
  4. SASS
  5. Karma
  6. Design patterns
  7. Clean code
  8. Angular 2

Oferujemy:

  • Pracę w twórczym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata
  • Różnorodność projektów i dostęp do ciekawych technologii
  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w gronie życzliwych, przyjaznych i miłych współpracowników
  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • W przypadku współpracy w oparciu o umowy o pracę:
  1. Umowę o pracę umożliwiającą korzystne rozliczenie kosztów uzyskania przychodu (50%)
  2. Pakiet Medicover z opieką stomatologiczną (opieką objęta również najbliższa rodzina)
  3. Kartę Multisport
  4. Benefit finansowy w postaci funduszu inwestycyjnego opłacanego przez CGI
  5. Benefit finansowy w postaci dofinansowania zakupu akcji CGI na kanadyjskiej giełdzie
  6. Coroczny udział w zyskach CGI (Profit Participation Plan)

Prezentacja firmy

Informacje o CGI<br/>CGI Information Systems and Management Consu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems