Opis stanowiska pracy

Jeśli programujesz funkcyjnie, lubisz pracować nad innowacyjnymi projektami i szukasz możliwości rozwoju, to Pragmatic Coders jest miejscem dla Ciebie.

Jako Angular Developer dołączysz do zespołu tworzącego zdecentralizowaną platformę inwestycyjną opartą o smart contracts (blockchain).

Pośród naszych ulubionych technologii znajdują się m. in. typescript, webpack, scss, rxjs, cypress, redux, ramda. Ta lista w Pragmatic Coders nie jest zamknięta - jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

W Pragmatic Coders:

  • Będziesz mieć swobodę wyboru narzędzi i technologii,
  • Będziesz tworzyć nowe funkcjonalności w projektach “od zera” (greenfield),
  • Będziesz pracować w małym (3-7 os.) zespole scrumowym,
  • Będziesz współpracować bezpośrednio z naszymi klientami lub będziesz rozwijać jeden z wewnętrznych produktów,
  • Będziesz częścią zespołu, dla którego ważna jest jakość (Clean Code, testy automatyczne, code-review).

Dodatkowo oferujemy:

  • Budżet szkoleniowy i konferencyjny,
  • Dodatkowy zwrot kosztów udziału w konferencjach (powyżej budżetu), jeśli na nich występujesz,
  • Wewnętrzne szkolenia I warsztaty,
  • Elastyczne godziny godziny pracy,
  • Pakiet sportowy,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe (często także dla naszych najbliższych),
  • Świetną atmosferę w pracy - nasza kultura organizacyjna wspiera innowacyjność i rozwój zawodowy zespołu.

Wymagania

  • +4 lata komercyjnego doświadczenia w IT,
  • doświadczenie komercyjne w JavaScript/TypeScript (ES6, ES6+),
  • doświadczenie komercyjne w programowaniu funkcyjnym,
  • bardzo dobra znajomość HTML i CSS,
  • bardzo dobra znajomość Angular 5+,
  • znajomość Redux,
  • znajomość ekosystemu node.js,
  • doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości kodu (wraz z testami),
  • polski na poziomie B1/B2,
  • angielski na poziomie B2+.

Wynagrodzenie:

  • 500 - 850 zł dziennie (netto na B2B)
  • 9000 – 15 900 PLN miesięcznie (brutto na umowę o pracę)

Brzmi interesująco? Wyślij nam krótką notatkę o sobie, adres URL repozytorium na GitHub lub inne informacje, które uznasz za istotne.

Nie interesuje nas świetnie napisane CV - Twoje realne umiejętności i gotowość do uczenia się to coś co się dla nas liczy!

Prezentacja firmy

Pragmatic Coders - Disruptive Technologies Software House <br/> <br/>Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy