Android Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1088445

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego naszego kluczowych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: B2B
Stawka: 90– 100 netto PLN + VAT/h

Opis stanowiska:
- Projektowanie i dostarczanie nowych funkcjonalności do produktów światowego lidera branży rozwiązań pay-TV
- Praca w międzynarodowym zespole inżynierów
- Praca w metodologii SCRUM, przy zastosowaniu najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania
- Ścisła współpraca z architektami, zapewniająca zgodność implementacji z projektem technicznym
- Udzielanie wskazówek testerom testującym nowe funkcjonalności

Wymagania:
- Doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania na Androida
- Znajomość programowania równoległego
- Znajomość technologii sieciowych
- Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux
- Umiejętność pracy w zespole Scrum
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pisanie i czytanie dokumentacji technicznej
- Podstawowa znajomość Git/Gitlab, Jira, Hudson/Jenkins
- Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

Oferujemy:
- Preferencyjne warunki korzyści: pakiet medyczny i sportowy
- Elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowy zlecenia)
- Wyzwania odpowiednie do umiejętności i wiedzy
- Możliwość uzyskania doświadczenia w firmie, która jest liderem w branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland