Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Udział w procesie projektowania orpgramowania oraz implementacji nowych funkcjonalności
Utrzymanie i rozwijanie istniejących aplikacji,
Udział w procesie testowania i wdrażania aplikacji,
Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

Udział w strategicznych projektach w Polsce i Europie
Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole programistów
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia
Kontrakt B2B

Wymagania

Znajomość platformy Android (4.4+) oraz Android SDK,
Znajomość Javy SE, jQuery, SQL, HTML, CSS
Znajomość: AngularJS 1.x będzie dodatkowym atutem,
Umiejętność analitycznego myślenia interpretacja wyników, wyciąganie wniosków,
Kreatywne podejście do pracy,
Silna motywacja do wykonywania zadań,
Chęć rozwoju i uczenia się,
Zdolności interpersonalne,
Dobra organizacja pracy
Samodzielność
Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym swoboną pracę z dokumentacją techniczną

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w General Computer odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jęłam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do General Computer.

Prezentacja firmy

Firma Biuro Projektów Inżynierii Lądowej Sp. z o. o. powstała w 201... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems