Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie i analiza raportów sprzedażowych
• Tworzenie i rozliczanie konkursów sprzedażowych
• Tworzenie i usprawnianie raportów dotyczących sprzedaży i aktywności handlowych
• Tworzenie i usprawnianie narzędzi wsparcia sprzedaży
• Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie analizy danych
• Tworzenie innych raportów i analiz na zlecenie przełożonego
• Kierowanie zespołem handlowym

Oferujemy:

• Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania

• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wykształcenie średnie/wyższe
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu Microsoft Excel
• Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w działaniu
• Umiejętności wiązania danych w ciąg przyczynowo – skutkowy
• Umiejętności formułowania rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz
• Umiejętności przedstawiania analiz i tworzenia prezentacji w Power Point

Prezentacja firmy

Jesteśmy siecią dystrybucyjną obecną na polskim rynku od czternastu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa