Opis stanowiska pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:
Analityk

Zadania realizowane na stanowisku:Główne:

1. Analiza możliwości automatyzacji czynności manualnych i samodzielne opracowywanie narzędzi

2. Raportowanie i monitorowanie procesu

3. Obsługa i utrzymanie narzędzi wspierających proces

Dodatkowe:

1. Operacyjne zarządzanie realizacją zadania (koordynacja, raportowanie, telekonferencje, notatki, eskalacje, współpraca z innymi jednostkami)

2. Kontrola jakości rozliczenia wpłat w procesie rozliczeniowym.

Oferta:

-atrakcyjna stawka godzinowa

-umowa o pracę

-praca w firmie o ugruntowanej pozycji na Rynku

-możliwość rozwoju zawodowego

-dodatkowe benefity: karta Multisport, opieka medyczna.

Wymagania

Wymagania:

1. Komunikacyjność zorientowana na realizację zadania

2. Umiejętności analityczne na wysokim poziomie

3. Praktyczna znajomość MS Excel i MS Access na poziomie zaawansowanym

4. Umiejętność programowania w C#

Dodatkowym atutem będzie:

1. Znajomość języka SQL

2. Doświadczenie programistyczne.