Analityk z językiem włoskim

Goldman Recruitment.

Warszawa, mazowieckie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta - globalnego lidera w branży nieruchomości komercyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

Nr ref. 16391/0

Opis stanowiska:

• administrowanie umowami najmu,

• weryfikacja i analiza faktur pod względem poprawności i zgodności z umową najmu,

• utrzymywanie stałego kontaktu z klientem zewnętrznym,

• przygotowywanie cyklicznych raportów dla klientów zewnętrznych,

• wykonywanie codziennych obowiązków według określonych procedur.

Wymagania:

• biegła znajomość języka angielskiego i włoskiego w mowie i piśmie,

• znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem,

• co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

• skrupulatność, skupienie na szczegółach,

• umiejętność analitycznego myślenia oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Oferta obejmuje:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pakiet benefitów,

• otwartą i przyjazną atmosferę pracy,

• pełną wyzwań i interesującą pracę w siedzibie naszego Klienta.