Analityk w zespole Świadczeń, Wynagrodzeń i Kosztów Personalnych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Międzynarodowa firma z branży FMCG posiadająca w swoim portfolio znane i cenione marki, stale je wzbogacając o innowacje produktowe poszukuje osoby na nowotworzone stanowisko w dziale HR.

Analityk w zespole Świadczeń, Wynagrodzeń i Kosztów PersonalnychMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • samodzielne opracowanie i przygotowanie metodologii raportowania wskaźników HR-owych na potrzeby działu w oparciu o wskaźniki biznesowe
  • przygotowanie i automatyzacja tych raportów
  • raportowanie cykliczne i ad hoc dla Zarządu oraz centrali firmy
  • uczestniczenie w procesie planowania budżetów kosztów osobowych, jego monitorowanie i analiza odchyleń
  • udział w projektach związanych ze świadczeniami dodatkowymi (śledzenie trendów rynkowych, analiza potrzeb, przygotowywanie rekomendacji)
  • bieżące wsparcie zespołu C&B w rozliczaniu systemów premiowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Excel umożliwiającą budowanie modeli analitycznych, symulacyjnych, (mile widziana znajomość Visual Basic)
  • wysoki rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze C&B lub finansów
  • stałe poszukiwanie optymalizacji i ich wdrażanie
  • samodzielność oraz umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnych markach
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR posiadajacym dużą ekspertyzę i prowadzącym wiele ciekawych projektów
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność za własne projekty od A do Z
  • umowę o pracę oraz system benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.