ANALITYK W DZIALE PROGNOZOWANIA POPYTU

Rovese S.A.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do obowiązków pracownika?

  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży na wyznaczonych rynkach.
  • Nadzorowanie procesu dokonywania korekt prognoz popytu w porozumieniu z różnymi zespołami, m.in.  sprzedaży, nowych wdrożeń, planowania produkcji.
  • Współpraca z zespołami sprzedaży, trade marketingu oraz marketingu odnośnie prognozowania popytu na poszczególnych rynkach sprzedaży.
  • Nadzór nad realizacją budżetu sprzedaży – monitoring realizacji (ilościowy i wartościowy) w określonych grupach produktowych.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności analitycznych i logicznego myślenia.
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel.
  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego).

Co oferujemy swoim pracownikom?

  • Pracę w młodym zespole, w firmie o zasięgu międzynarodowym.
  • Możliwość kreowania i implementowania własnych rozwiązań.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Pracę pełną wyzwań związaną z działalnością Grupy na wielu rynkach.
  • Jasny i oparty o cele system premiowy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Rovese S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca