Analityk systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1122238

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Systemowy

Lokalizacja: Warszawa (Jana Pawła II)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 8 miesięcy
Stawka: 115 zł / h netto

Zadania:
  • Prace analityczne w nowo powstającym kluczowym projekcie
  • Wypracowywanie wymagań w formie Epics oraz User Stories,
  • Identyfikacja ewentualnych luk analitycznych i zarządzanie zmianą,
  • Odbiór i ocena produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych,
  • Dbanie o spójność projektowanych rozwiązań pod kątem wizualnym oraz funkcjonalnym (UI orax UX),
  • Wsparcie w testach, wdrożeniu i stabilizacji.

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych);
  • Doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań klasy SelfService z dużym naciskiem na ergonomie interfejsu użytkownika (UX);
  • Znajomość zagadnień z obszaru integracji systemów IT (SOAP, REST);
  • Znajomości zagadnień z obszaru relacyjnych baz danych (mile widziana znajomość SQL);
  • Praktycznej znajomości UML, narzędzi typu CASE (mile widziany: Enterprise Architect) oraz narzędzi i metod wspierających zarządzanie wymaganiami;
  • Znajomości notacji BPMN, doświadczenia w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych i obiegu dokumentów;
  • Znajomości metod AGILE i Waterfall;

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland