Centralny Ośrodek Informatyki
Nie jesteśmy typową instytucją państwową. Działamy skutecznie, jak najlepsze firmy komercyjne. Naszym celem jest tworzenie Państwa przyjaznego ludziom w oparciu o nowe technologie. Nasz zespół to programiści z doświadczeniem i sukcesami w firmach prywatnych.
Nasze rozwiązania zmienią na lepsze usługi pełnione przez Państwo na rzecz każdego Polaka.

Analityk systemowy

Miejsce pracy: Łódź, Warszawa

Opis stanowiska:

Analityk systemowy zatrudniony w COI, będzie odpowiedzialny za przełożenie zdefiniowanych procesów biznesowych na implementację rozwiązań w systemie, współpracując m.in. z architektami, analitykami biznesowymi, programistami, testerami.

Oczekiwania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w modelowaniu i inżynierii procesów biznesowych oraz specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych z wykorzystaniem UML i BPMN;
  • Doświadczenie w analizie systemowej;
  • Doświadczenie w identyfikacji i zarządzaniu wymaganiami użytkowników oraz tworzeniu specyfikacji systemowych;
  • Dobra znajomość notacji UML oraz narzędzia Visual Paradigm lub Enterprise Architekt;
  • Dobra znajomość SQL;
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej);
  • Wykształcenie wyższe.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie specyfikacji wymagań;
  • Opracowywanie szczegółowej analizy systemowej usługi (na podstawie wymagań biznesowych i ogólnego projektu technicznego) w szczególności
  • zaprojektowanie struktury bazy danych, walidacji na bazie, interfejsów, metod, komunikatów błędów, technicznych aspektów komunikacji, zabezpieczeń, zakresu logowania
  • opracowanie specyfikacji technicznej dla interfejsów dostępowych dla systemów zewnętrznych (xsd, walidacje, reguły poprawności)
  • opis wymagań technicznych, które muszą zostać spełnione przez system zewnętrzny, aby korzystać z interfejsów
  • opis metod usługi, zakresu zwracanych danych oraz minimalnego zestawu parametrów niezbędnych do ich wywołania
  • przygotowanie przykładowych komunikatów wejścia i wyjścia dla wszystkich interfejsów;
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji analitycznej systemów;
  • Wsparcie programistów i testerów w cyklu wytwórczym oprogramowania oraz jego późniejszego utrzymania.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę;
  • Dostęp do najnowszych technologii;
  • Pracę pełną wyzwań;
  • Młody i otwarty zespół ludzi tworzący przyjazną atmosferę pracy;
  • Udział w szkoleniach umożliwiających rozwój własnych kompetencji i umiejętności;
  • Nowoczesne biuro, dobry sprzęt, rynkowe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą).

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:

Trinity Park II, ul. Suwak 3
02-676 Warszawa
tel.: 22 250 28 83, 250 29 98
fax.: 22 250 29 87
e-mail: rekrutacja@coi.gov.pl
www.coi.gov.pl