Analityk Systemów Biznesowych

LPP S.A.

GDAŃSK, pomorskie

LPP S.A.
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: GDAŃSK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analizowanie i weryfikowanie funkcjonalności istniejących aplikacji oraz praca nad ich udoskonalaniem.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Praca z biznesem - zbieranie wymagań dla nowych funkcjonalności
  • Testowanie oprogramowania i szkolenie użytkowników aplikacji.
  • Wsparcie administrowania i utrzymania aplikacji biznesowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe preferowane: ekonomiczne, informatyczne lub ścisłe.
  • Doświadczenie w pracy przy wdrożeniach i/lub rozwoju aplikacji biznesowych.
  • Zdolności analityczne, umiejętność trafnego wyciągania wniosków oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań.
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na cele.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio - zaawansowanym (B1-B2)
  • Znajomość SQLa (mile widziana).

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w ciekawych projektach.
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, sportowy, kupony zniżkowe do naszych sklepów).
LPP S.A.
LPP S.A.