Analityk Sprzedaży

InPost S.A.

Warszawa, mazowieckie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Przygotowanie analiz przychodowych i kosztowych oraz analiz wynagrodzeń wraz z komentarzem biznesowym,
  • Bieżący monitoring planu sprzedaży,
  • Analiza produktowa wraz z rekomendacjami dla kadry zarządzającej,
  • Tworzenie modeli rozliczeniowych dla poszczególnych struktur sprzedażowych,
  • Przygotowanie planu budżetów i planów finansowych,
  • Udział we wdrożeniach nowych narzędzi oraz procedur,
  • Wdrażanie nowych raportów z opracowaniem procesów pozyskiwania danych,
  • Przygotowanie analiz wyników oraz analiz kosztowych.

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi pakietu MS Office (w szczególności pakietu Excel), mile widziana znajomość programu CDN XL,
  • Min. 2-3 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Dobrej organizacji pracy w tym wielozadaniowości,
  • Wysokiego poziomu zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz syntetycznego prezentowania wyników,

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Dofinansowaną opiekę medyczną i pakiet Multisport,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.