Human Resources Poland Sp. z o.o.

Analityk sprzedaży

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Analityka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management

Dla naszego klienta, firmy z branży oponiarskiej, poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk sprzedaży.

Obowiązki:

  • Pozycjonowanie cen rynkowych w oparciu o dane z platform B2B, informacji o rotacji indeksu oraz dostępności na rynku.
  • Ścisła współpraca z kierownictwem firmy w celu zapewnienia realizacji strategii cen.
  • Wsparcie analityczne działu handlowego - generowanie raportów, statystyk sprzedaży.
  • Sezonowe przygotowanie porównań cenowych produktów - dla działu zakupów.
  • Tworzenie mechanizmów automatycznego pozycjonowania cen.
  • Szukanie reguł powtarzalności, wdrażanie automatycznych procesów wyliczania cen.
  • Prowadzenie analiz cen konkurencji

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wiedza matematyczno-statystyczna. Wysoki stopień rozumowania logicznego.
  • Umiejętność analizowania procesów i tworzenia rozwiązań/usprawnień,
  • Zaawansowana znajomość Excella, szczególnie pod kątem analizy oraz obróbki złożonych danych.
  • Wykształcenie wyższe matematyczne, informatyczne, itp.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych ze wsparciem analitycznym sprzedaży.
  • Kreatywność, konsekwencja w działaniu, dociekliwość, zaangażowanie.
  • Dokonała organizacja pracy własnej, samodyscyplina, dyspozycyjność.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na stanowisku dającym realny wpływ na funkcjonowanie firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.