Hexeline Sp. z o.o. Sp. K.

Analityk Sprzedaży

Od: Hexeline Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Łódź

Firma powstała w 1981; na przestrzeni kilku lat rozwinęła się, tworząc sieć własnych salonów firmowych i osiągając pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet. Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby marki Hexeline, to rozpoznawalny styl, wyrafinowane tkaniny, znakomity krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt doskonałego wyczucia stylu i reagowania na trendy mody przez projektantkę i założycielkę marki panią Halinę Zawadzką.

Opis stanowiska:

  • Analiza sprzedaży, stanów magazynowych i rotacji towarów.
  • Współudział w tworzeniu budżetu, planów sprzedaży oraz procedur obowiązujących w firmie.
  • Koordynowanie przebiegu zamówień produkcyjnych i importowych.
  • Rozwiązywania bieżących problemów.
  • Współtworzenie budżetów rocznych.

Oczekujemy:

  • Zaawansowanej obsługi aplikacji MS Excel m.in. tabele przestawne, wykresy, sortowanie, filtrowanie, formuły.
  • Znajomości języka VBA.
  • Znajomości języka SQL.
  • Komunikatywności i konsekwencji w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość C#.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń,
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.