Analityk Rynku Mieszkaniowego-Deweloper

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za gromadzenie i analizowanie danych, a następnie przygotowywanie rekomendacji dotyczących układu oraz cen mieszkań.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper mieszkaniowy realizujący swoje projekty na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie, opracowywanie i analiza danych, a następnie ich zestawienie w formie prezentacji na potrzeby działu marketingu;
  • Udział w ocenie projektów mieszkaniowych wraz z rekomendacjami dotyczącymi struktury lokali, standardu projektu, możliwego do osiągnięcia poziomu cen oraz tempa sprzedaży;
  • Przygotowywanie raportów niezbędnych do optymalizacji produktu i koncepcji architektonicznych;
  • Analiza potencjału lokalizacji, w tym weryfikacja stanu prawnego i uwarunkowań planistycznych;
  • Udział w opracowywaniu cenników i strategii cenowych,
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji w bezpośrednim otoczeniu planowanych inwestycji mieszkaniowych.

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z analizą rynku nieruchomości mieszkaniowych;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w branży nieruchomości: analiza rynku, konkurencji, cen, marketingu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pro aktywność;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Dobra znajomość j. Angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Umiejętność budowania relacji.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page