ANALITYK RYNKU ENERGII ELEKTRYCZNEJ I GAZU

Novum S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę rynku energii elektrycznej i gazu.
Do zadań tej osoby należeć będzie:

• opracowywanie analiz z zakresu profili zużyć odbiorców, trendów rynkowych
• bieżąca analiza rynku w tym również przepisów prawa
• przygotowywanie wycen indywidualnych dla odbiorców
• przygotowywanie ofert przetargowych

Oferujemy:
1. Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
2. Doskonałą atmosferę pracy
3. Możliwości rozwoju osobistego
4. Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

1. Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w branży energetycznej
2. Znajomość rynku energii elektrycznej i gazu w tym regulacji prawnych związanych ze sprzedażą w Polsce,
3. Znajomość rynku energii elektrycznej i gazu w zakresie handlu (Rynek Bilansujący + Giełda)
4. Umiejętność tworzenia modeli analitycznych, w tym modeli prognozowych
5. Bardzo dobra znajomość Excel, VBA, SQL
6. Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku,
7. Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,
8. Umiejętność pracy pod presją czasu,
9. Umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

NOVUM S.A. – lider rynku alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka