Analityk (rekoncyliacja danych)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1080730

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z branży ubezpieczeniowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Stawka: 500 - 700 PLN netto +VAT /dzień
Realizacja: od zaraz - kontrakt na 2 miesiące - z możliwością przedłużenia
Rodzaj umowy: kontrakt B2B (zatrudnienie przez HAYS)

Zakres planowanych prac dla konsultanta:
Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie przygotowanie uzgodnień w systemie ReconNet.

Obowiązki:
- Przeprowadzanie analizy biznesowej
- Przygotowanie parametryzacji uzgodnień w systemie ReconNET
- Współpraca z Biznesem w celu realizacji potrzeb biznesowych

Wymagania:
- Znajomość systemów do uzgodnień danych.
- Umiejętność parametryzacji uzgodnień w systemach do rekoncyliacji danych.
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
- Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej.
- Umiejętność komunikacji z szeroko pojętym biznesem w zakresie definiowania i formułowania wymagań biznesowych.
- Umiejętność zarządzania wymaganiami.

Dodatkowe atuty:
- Znajomość systemu ReconNET firmy TRINTECH

Oferujemy:
- Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
- Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
- Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
- Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland