Analityk/ Projektant BI

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Prowadzenie inicjatyw zorientowanych na budowę i rozwój środowiska Business Intelligence;
  • Analiza wymagań i proponowanie rozwiązań technicznych wspierających Biznes;
  • Analiza dostępności danych źródłowych, projektowanie i modelowanie warstwy danych Hurtowni Danych oraz rozwiązań Big Data;
  • Współpraca z dostawcami, nadzór nad realizacją rozwiązań;
  • Nadzór nad rozwojem dokumentacji projektowej, technicznej i biznesowej.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Wyższe wykształcenie techniczne IT, lub Biznesowo-Techniczne;
  • Umiejętności analityczne;
  • Samodzielność i umiejętność skutecznego osiągania celów;
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych;
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pracę umożliwiającą ciągły rozwój;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B;
  • Interesujące i rozwijające projekty;
  • Pakiet benefitów (Luxmed, Multisport).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy