Analityk/Młodszy Analityk

HR Bank

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- rozpoznawanie potrzeb klienta na podstawie dostępnej dokumentacji i wywiadów

- tworzenie notatek z warsztatów i spotkań analitycznych

- tworzenie dokumentacji projektowej na różnych etapach wytwarzania oprogramowania

- weryfikacja zgodności dokumentacji technicznej z założeniami

- wsparcie analityczne zespołu programistów i testerów

- projektowanie funkcjonalne aplikacji

- komunikacja z odbiorcami oprogramowania w trakcie trwania projektu

Wymagane:

- przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka lub testera

- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, ew. student ostatnich lat

- praktyczna znajomość UML, szczególnie biegłość w stosowaniu analizy Use Case

- znajomość różnych metodyk projektowych

- znajomość SQL i obiektowego języka programowania

- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

- umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie

- samodzielność, kreatywność,

- umiejętność organizowania pracy, sumienność i pracowitość,

- ponadprzeciętna umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków,

- komunikatywność, nienaganna prezencja i kultura osobista

Mile widziane:

- doświadczenie w projektowaniu i analizie rozwiązań front-endowych

- doświadczenie z zakresu e-commerce

- praktyczna znajomość metodyki SCRUM

Oferujemy:

- możliwość dynamicznego rozwoju kompetencji technicznych, konsultanckich, jak i menedżerskich

- pracę w ciekawych projektach na rzecz dużych firm z sektorów Telekomunikacji, Finansowego, Energetycznego, Transportu oraz Mediów

- pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, kartę Multisport, szkolenia)

- przyjazną atmosferę

Do CV należy załączyć list motywacyjny

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizuje się w rekrutacji pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Analityka, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości