Analityk Microsoft Dynamics CRM

IT Connect Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Wprowadzanie dostosowań wizualnych elementów systemu Microsoft Dynamics CRM 2013/2015/2016
  • Analiza i ocena wykonalności oraz czasu wykonania zadań związanych z modyfikacją interfejsu użytkownika
  • Uczestnictwo w sesjach pracy grupowej dotyczących zadania poprawy ergonomii użycia CRM

Wymagania:

  • Min 2 letnie doświadczenie w rozwoju aplikacji Microsoft Dynamics CRM
  • Bardzo dobra znajomość elementów interfejsu użytkownika Dynamics CRM
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScrip, AJAX, jQuery
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji typu Single Page Application
  • Znajomość przynajmniej jednej z bibliotek, wspierających tworzenie aplikacji SPA: AngularJS, KnockoutJS
  • Bardzo dobra znajomość zagadnienia tworzenia rozszerzeń Dynamics CRM w postaci komponentów typu Web Resource
  • Znajomość mechanizmu rozwiązań Dynamics CRM (Solution)

Mile widziane:

  • Znajomość GIT, zagadnienia Continuous Integration/Delivery, Jenkis

Oferujemy:

  • Udział w 2-3 - miesięcznym projekcie (październik-listopad/grudzień)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ".