Opis stanowiska pracy

BEZPIECZNI, SILNI  TRADYCJĄ, EFEKTYWNI, DYNAMICZNI, ROZWOJOWI

DOŁĄCZ DO NAS!  CZEKAMY NA CIEBIE!

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Knurowie jest bankiem  o charakterze lokalnym, zrzeszonym w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., ukierunkowanym na bezpieczną obsługę finansową przedsiębiorców, budżetów samorządowych i klientów indywidualnych, tak aby mogli prowadzić efektywną i dynamiczną działalność, dzięki czemu wspólnie przyczyniamy się do rozwoju społeczności lokalnej.  O.K. Bank Spółdzielczy prowadzi działalność w 12 placówkach, na terenie powiatu: gliwickiego,  mikołowskiego, rybnickiego, m. Gliwice ; m. Zabrze.

O.K. Bank  Spółdzielczy poszukuje do pracy  na stanowisko:  Analityka Kredytowego

Oczekiwane doświadczenie w zakresie:

  • przeprowadzania analiz sytuacji ekonomiczno-finansowych i organizacyjno-prawnych klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz weryfikacja i ocena zabezpieczeń kredytów;
  • sprzedaży, analizy i monitoringu kredytów.

 Zakres  podstawowych zadań na stanowisku:

  • dokonywanie analiz kredytowych obejmujących wiarygodność i zdolność kredytową w aspekcie ekonomicznym i organizacyjno-prawnym;
  • weryfikacja i ocena zabezpieczeń;
  • przygotowanie projektu decyzji kredytowej wraz z warunkami kredytowymi;
  • sporządzanie na podstawie podjętych decyzji umów potwierdzających wierzytelność oraz umów zabezpieczeń;
  • współpraca oraz świadczenie pomocy merytorycznej Zespołom Sprzedaży Produktów w Oddziałach i Ekspozyturach.

Dodatkowe informacje istotne w procesie rekrutacji:

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość programów/narzędzi informatycznych: Microsoft Office (Word i Excel)
  • zdolności analityczne
  • chęć do pracy i zdobywania doświadczenia,
  • umiejętność samokształcenia,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej , dofinansowanej przez Pracodawcę
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego  Programu Emerytalnego ( dobrowolna forma oszczędzania na emeryturę, organizowana  i finansowana  przez   Pracodawcę )
  • możliwość korzystania z Programów Korzyści dla Pracowników w formie kart lojalnościowych
  • wsparcie w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Miejsce pracy :   Knurów  .

Praca od poniedziałku do piątku, w systemie podstawowym w ruchomym rozkładzie czasu pracy w określonym przedziale godzinowym (rozpoczęcie od godziny 07.15).

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przesłanie swoich dokumentów (zawodowe CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku "aplikuj". Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Knurowiejest bankiem o ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Bankowość, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse