Analityk Informacji Przetargowych

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Możliwość pracy zdalnej po odbyciu 2-3 dniowego szkolenia w Łodzi.

Zakres obowiązków:

  • Analiza informacji przetargowych związanych z rynkiem zamówień publicznych,
  • Zatwierdzanie analizowanych informacji zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera i umiejętność korzystania z zasobów Internetu,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego czytania,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • Miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy w młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Pracę w stałych godzinach od pon. do pt.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji w Grupie Marketingowej TAI i, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami”.

Prezentacja firmy

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. to firma, która jako jedna z pierwszyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Administracja biurowa, Praca Inne