Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego klienta, firmy usługowej, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

analityk finansowy

Nr ref.: 40041
Praca stała
Lokalizacja: Ostróda

Zakres obowiązków:
  • tworzenie biznesplanów i projekcji finansowych
  • pozyskiwanie finansowania z krajowych i zagranicznych instytucji finansowych (głównie z banków)
  • przygotowywanie pełnej dokumentacji oraz załączników niezbędnych w toku składania wniosków o finansowanie
  • ścisła współpraca z zewnętrznymi firmami oraz partnerami biznesowymi w celu realizacji projektu finansowania
  • sporządzanie zestawień, analiz i raportów zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi spółki
  • współpraca ze wszystkimi jednostkami spółki wraz z jej Zarządem

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne)
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka finansowego, kontrolera finansowego lub pokrewnym
  • mile widziane doświadczenie i sukcesy w pozyskiwaniu środków finansowych z różnych źródeł
  • praktyczne doświadczenie w zakresie budżetowania i analizy sprawozdań finansowych
  • znajomość zasad rachunkowości
  • praktyczna znajomość obsługi programów finansowo-księgowych
  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Office (Excel w stopniu zaawansowanym)
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • skrupulatność
  • komunikatywność
  • samodzielność

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • gwarantowane dojazdy do pracy z Olsztyna
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)