Opis stanowiska pracy

B-EXPERT Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą doradczą oferującą swoim Klientom szeroki katalog usług. Jedną z kluczowych usług jakie oferujemy, jest pozyskiwanie dotacji na realizację projektów unijnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby z doświadczeniem, ambitnej i zaangażowanej w wykonywanie powierzonych obowiązków. Oferowane stanowisko pracy: Analityk Finansowy

Obowiązki:

  • Przygotowywanie analiz finansowych zgodnie z wymaganiami Regionalnych Programów Operacyjnych.
  • Przygotowywanie opracowań merytorycznych w zakresie analiz finansowych i ekonomicznych.
  • Przygotowywanie raportów z analiz finansowych i ekonomicznych na potrzeby Studiów Wykonalności i Biznes Planów.
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych w celu optymalizacji analiz finansowych i ekonomicznych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i dynamicznym zespole.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, ekonomia, rachunkowość).
  • Praktyczna wiedza w obszarze tworzenia analiz finansowych w obrębie dotacji unijnych.
  • Płynna obsługa MS Excel i MS Word.
  • Znajomość zasad rachunkowości i wiedza w obszarze podatków w zakresie niezbędnym do tworzenia analiz finansowych w obrębie dotacji unijnych.
  • Umiejętność pracy z klientem oraz urzędami.
  • Dokładność, skrupulatność i wnikliwość.

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą konsultingową świadczącą szeroki zakres usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting