Analityk Finansowy z językiem niemieckim / Wsparcie działu Analityków / Specjalista Finansowy

Antal SSC/BPO

02-566 Warszawa, mazowieckie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: 02-566 Warszawa

Obowiązki:

• Wspieranie Kontrolera Finansowego w kluczowych projektach:

• Raportowanie okresowych wyników finansowych do grupy (UK, US),

• Uczestnictwo w procesach przygotowania budżetu, prognoz finansowych i planów wieloletnich,

• Przygotowywanie cyklicznych raportów na potrzeby zarządcze,

• Analizowanie rentowności klientów,

• Współpraca przy tworzeniu modeli finansowych i biznesowych,

• Automatyzacja i optymalizacja procesów raportowych.

• Rozwój środowiska kontroli wewnętrznej (SOX),

• Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych (np. hurtowni danych, elektroniczny system obiegu dokumentów).

Wymagania:

• Płynna znajomość języka angielskiego,

• Znajomość języka niemieckiego - poziom bardzo dobry

• Wykształcenie wyższe - preferowane kierunkowe ekonomiczne,

• Chęć i motywacja do rozwoju jako Analityk Finansowy,

• Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel)

• Znajomość Qlikview, Access, Microsoft Dynamics - mile widziana

• Umiejętności pracy pod presją czasu, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

• Umiejętność analitycznego myślenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl