analityk finansowy z biegłym angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

 Dla naszego klienta, centrum usług wspólnych w Poznaniu poszukujemy:

Nr ref.: 31747
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie budżetów
  • kontrola, monitorowanie oraz raportowanie realizacji budżetów,
  • sporządzanie analiz ekonomicznych
  • monitorowanie rentowności prowadzonych przez firmę projektów
  • udział w przygotowywaniu nowych projektów
  • współpraca z innymi działami w zakresie analiz kosztowych
  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • opracowywanie raportów dla kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla
  • przygotowywanie okresowych (standardowych) i ad hoc raportów zarządczych dla Zarządu, kierownictwa Spółki

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomii, finansów i rachunkowości  lub pokrewne
  • 1-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w sporządzaniu budżetów i planów finansowych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz syntetycznego prezentowania wyników
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1) - warunek konieczny

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów
  • komfortowe warunki pracy
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)