Analityk Działu Filmowego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Analityk Działu FilmowegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Głęboka analiza rynku kinowego, dystrybucji filmów, a także trendów w celu zapewnienia podejmowania strategicznych i opłacalnych decyzji;
  • Przedstawianie możliwości na maksymalizację zysków;
  • Dostarczanie analiz i porad działu Filmbooking aby zapewnić optymalne programowanie filmów i rezerwację filmów
  • Szczegółowa analiza potrzeb na różnych rynkach, analiza trendów, udzielanie porad i prezentowanie wyników Zarządowi Firmy;
  • Przegląd rentowności, bieżące szukanie możliwości osiągania przychodów w wyniku szczegółowej analizy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w firmie consultingowej i / lub VOD / TV przy analizie programów;
  • Silne umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły;
  • Zdolność silnego argumentowania korzystnego dla wszystkich stron;
  • Biegła znajomość programu Excel;
  • Doświadczenie w modelowaniu statystycznym;
  • Analiza trendów;
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pełny etat, umowa o pracę;
  • Pakiet benefitów:  kompleksowa opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta sportowa;
  • Pracę w dynamicznym zespole, w firmie o silnych wartościach z wysoką kulturą pracy;
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.