Analityk ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie i nieustannie ulepszając relacje z Klientami. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę.

Nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej.

W Citi Handlowy nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – dzięki mobilności zawodowej można startować w procesach rekrutacyjnych w Citi na całym świecie.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: 16051721

Opis stanowiska:

  • Wsparcie jednostek organizacyjnych w zakresie realizacji bankowego Programu AML, w szczególności w obszarze Mikroprzedsiębiorstw
  • Przygotowanie oraz prowadzenie szkoleń dla jednostek odpowiedzialnych za procesy KYC
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania dot. interpretacji wyników sprawdzenia w CitiScreening
  • Doradztwo w zakresie prawidłowego stosowania zasad przeciwdziałania praniu pieniędzy dla Sektora Bankowości Detalicznej oraz wsparcie jednostki w weryfikacji związanych z tym procedur
  • Aktualizacja bazy klientów pełniących funkcje publiczne w Sektora Bankowości Detalicznej
  • Prowadzenie rocznych przeglądów bazy klientów pod kątem identyfikacji klientów pełniących funkcje publiczne oraz grup zwiększonego ryzyka, takich jak MSB oraz emitenci akcji na okaziciela
  • Przygotowanie danych do okresowych raportów tworzonych przez Biuro AML

Wymagania:

  • Doskonała znajomość produktów i usług oferowanych w Sektorze Bankowości Detalicznej
  • Doskonała znajomość procesów detalicznych, w szczególności procesów KYC / AML / CIP
  • Doskonała znajomość regulacji zewnętrznych z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy
  • Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów
  • profesjonalne szkolenie rozwijające kompetencje
  • bogaty pakiet socjalny
To apply for the vacancy please click on the 'APLIKUJ' button on the right side of this job offer.
Bank Handlowy w Warszawie S.A. Bank Handlowy w Warszawie S.A.