Analityk ds. Marketingu

InPost S.A.

Kraków, małopolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie analiz procesów marketingowych przy użyciu analityki internetowej;
  • wsparcie w przygotowaniu oraz wdrażaniu projektów marketingowych z zakresu performance marketingu;
  • analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań marketingowych;
  • generowanie raportów pod kątem optymalizacji konwersji leadów;
  • odpowiedzialność za panel raportów i KPI;
  • monitorowanie konkurencji;
  • przeprowadzanie audytów.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w analityce internetowej,
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics oraz innych narzędzi związanych z analityką internetową;
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu personalizacji stron;
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków;
  • umiejętność identyfikowania nieprawidłowości serwisów i określania ewentualnych przyczyn;
  • znajomość social media, content marketing;
  • samodzielność, sumienność oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość zagadnień związanych z użytecznością stron.

Oferujemy:

  • Współpracę przy tworzeniu znanej i lubianej w świecie marki, z realnym wpływem na jej wizerunek;
  • Będziesz pracować w warunkach swobody i kreatywności koncepcyjnej;
  • Zadbamy o Twoją równowagę między pracą, a życiem prywatnym;
  • Zapewnimy Ci benefity pracownicze i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • A przy tym wszystkim nigdy nie będziesz się nudzić.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.