Analityk ds. języka niemieckiego / German Language Analyst

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

•Opisywanie krótkich tekstów w języku niemieckim,
•Odsłuchiwanie niemieckojęzycznych nagrań.

Wymagania:

•Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1,
•Umiejętność obsługi komputera i szybkiego przyswajania nowych programów,
•Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

•Możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach po ukończeniu okresu szkoleniowego,
•Praca na pełen etat lub ¾ etatu (brak nadgodzin),
•Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
•Pracę przy innowacyjnym, międzynarodowym projekcie,
•Rozwój zawodowy i realne możliwości awansu,
•Szkolenie wdrażające oraz nowoczesne narzędzia pracy,
•Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki partnerskie, dofinansowanie do okularów itp.

Co wyróżnia tę ofertę?

•Możesz przyjść do biura ze swoim psem,
•W pełni wyposażona kuchnia: kawa, herbata, owoce 2 x w tyg.
•Ergonomicznie i nowocześnie wyposażone biuro i specjalna strefa relaksu,
•Elastyczny czas pracy,
•Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia - nawet 2 razy w tygodniu,
•Dla kandydatów spoza Trójmiasta (do 3 godz. jazdy) możliwość pracy całkowicie zdalnie (siedziba firmy znajduje się w Gdańsku),
•Możliwość rozwoju - lekcje języka angielskiego dla pracowników stałych zatrudnionych bezpośrednio przez Pracodawcę,
•Ciągły kontakt z językiem niemieckim - kontakt z językiem potocznym, rozumienie dialektów,
•Możliwość wykorzystania swojej wiedzy dla osób po filologii.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials