analityk ds. funduszy unijnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 39236
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie struktury podziału pracy
  • przygotowanie harmonogramu analiz projektu
  • planowanie analiz projektu
  • kontakt z przedstawicielami instytucji udzielających wsparcie
  • koordynacja projektów w procesie rozliczania otrzymanej pomocy publicznej
  • analiza i ocena projektów inwestycyjnych pod kątem możliwości otrzymania wsparcia
  • umiejętność analizy i oceny biznesplanów oraz wycen przedsiębiorstw
  • przygotowanie różnorodnych analiz, raportów
  • przygotowywanie dokumentacji formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku oceny wniosków oraz rozliczania projektów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku analitycznym
  • umiejętność samodzielnego opracowywania analiz i stosownych opisów
  • dobre umiejętności analityczne oraz wysoka komunikatywność ? bardzo dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • kreatywność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • umiejętność zarządzania czasem

Oferta:
  • stabilna i odpowiedzialna praca
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub kontrakt
  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwości awansu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)