FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Szukamy specjalisty który potrafi myśleć analitycznie i poza schematami - a nie są to dla niego puste slogany. Kogoś, kto widzi siebie jako Power User Excela, ale nie ograniczającego się wyłącznie do arkusza kalkulacyjnego. Ma zacięcie do liczb, choć patrząc na wyniki swoich analiz zastanawia się raczej "jakie procesy są za to odpowiedzialne?" niż odhacza kolejne zadania w Outlooku. Jeżeli te zdania opisują Twoją osobę - trafiłeś idealnie.

Zadania, jakie czekają na Ciebie:

  • Tworzenie analiz i raportów, synteza danych
  • Konsultowanie oraz analizowanie wymagań biznesowych z Klientami firmy
  • Monitorowanie i raportowanie statusów projektów
  • Współpraca przy automatyzacji raportów
  • Współpraca z innymi działami w ramach Grupy Kapitałowej
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, bazy wiedzy i repozytorium
  • Przygotowywanie prezentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość programu Excel oraz Power Point – warunek konieczny
  • Umiejętność łączenia danych z różnych źródeł
  • Praktyczna znajomość SQL i umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą danych Business Intelligence, Data Mining lub Predictive Analytics
  • Samodzielność, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Poczucie humoru

Mile widziane:

  • wiedza techniczna z zakresu automatyzacji procesów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb
  • Naukę i pogłębianie znajomości narzędzi analitycznych: Excel (w tym VBA, dodatki "Power"), SQL, Power BI, Pentaho, R
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach o szerokim spektrum tematycznym
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy
Zapraszamy do galaktyki Grupy FarmaProm na stanowisko:

Analityk Danych

Miejsce pracy: Poznań
Dodatkowe benefity:

Multisport

Opieka medyczna

Urlop urodzinowy

Nowe Technologie

System motywacyjny

Wyjazdy integracyjne

Świeżo mielona kawa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.