Analityk danych/SAS

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1117206

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Danych/SAS

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 12 miesięcy

Zadania:
• Tworzenie i utrzymanie środowiska raportowego i dashboardów przy użyciu narzędzi SAS Visual Analitycs/SAS Enterprise Guide/SQL
• Tworzenie raportów adhocowych (dotyczących sprzedaży, CRM, użycia, itp. dla wszystkich segmentów: prepaid, b2c, b2b, mix, data, fixed, TV)
• Testowanie danych w relacyjnych bazach danych jako źródłach do raportowania

Wymagania:
• SAS Visual Analitycs
• SAS Enterprise Guide
• SQL
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:
• Współpraca w oparciu o B2B
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland