ANALITYK / BROKER INFORMACJI

IBBC Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Analityk/Broker informacji odpowiedzialny będzie za pozyskiwanie adekwatnych do realizowanego projektu informacji z otwartych źródeł oraz ich dogłębną analizę. Poszukujemy osoby, która potrafi w szybki sposób łączyć fakty, posiada otwarty umysł i działa nieszablonowo. W swojej pracy oprócz bieżących działań analitycznych, będziesz miał możliwość realnie wpływać na rozwój firmy, pracując z obecnymi klinetami, jaki i pozyskując nowych. W naszej firmie w bardzo szybki sposób zbierzesz odpowiednie doświadczenie i niezbędne umiejętności do dalszego rozwoju zawodowego w branży zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem.

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie danych z otwartych źródeł informacji

- Adekwatna analiza i interpretacja informacji

- Pisanie raportów na podstawie zdobytych informacji

- Przygotowanie dokumentacji potrzebnej do realizacji projektu

- Wspieranie ekspertów w realizacji projektów

- Bieżąca obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami

Wymagania

- Zdolność szybkiego i dokładnego wyszukiwania informacji w Internecie

- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

- Znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem

- Zdolności analityczne

- Dobra organizacja czasu pracy

- Znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Power Point)

Oferujemy:

- Praca w zgranym zespole

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

- Możliwość rozwoju i awansu

- Zdobycie doświadczenia zawodowego przy międzynarodowych projektach

- Szkolenia ze standardów pozyskiwania i analizy informacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka