Analityk Biznesowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Analityk BiznesowyMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie analiz oraz tworzenie raportów z wykorzystaniem narzędzi informatycznych (MS Excel, VBA, SQL)
  • Analiza danych pod kątem znaczenia biznesowego
  • Praca na dużych zbiorach danych oraz dokumentowanie wyników
  • Przygotowywanie skryptów bazodanowych w zakresie zarządzania i przetwarzania danych
  • Wsparcie w projektowaniu, budowie oraz utrzymaniu procesów
  • Rozwijanie sposobów wizualizacji wyników analizy danych
  • Nadzór nad jakością danych
  • Codzienny kontakt z partnerami biznesowymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 – 3 lat doświadczenia zawodowego w obszarze analizy danych
  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Excel, w tym VBA
  • Dobrej znajomości SQL
  • Wysoko rozwiniętej umiejętności analitycznego myślenia
  • Łatwości w formułowaniu wniosków i rekomendacji na podstawie otrzymanych danych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, możliwość pracy zdalnej, premie świąteczne
  • Dostęp do platformy szkoleniowej, możliwość poszerzania swoich kompetencji
  • Możliwość uczestniczenia w projektowaniu procesów biznesowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.