Analityk Biznesowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116470

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora public – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Analityka Biznesowego

Forma współpracy: B2B
Stawka: 90 - 100 zł/h netto + VAT

Obowiązki:
  • Zbieranie wymagań biznesowych do systemów IT
  • Analiza wymagań i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania
  • Przygotowanie specyfikacji i mapowanie wymagań systemowych
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną
  • Analiza i modelowanie procesów w UML i BPMN

Wymagania:
  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ogólna znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość notacji UML
  • Znajomość Enterprise Architect oraz BPMN

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń
  • Elastyczny czas pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland