Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Opis Stanowiska:

  • Proponowanie oraz wdrażanie nowych standardów raportowania oraz identyfikowanie potrzebnych usprawnień
  • w obszarze zarządzania danymi
  • Definiowanie oraz tworzenie raportów dla klientów biznesowych oraz analiza danych z innych obszarów funkcjonalnych
  • Wsparcie budowy systemu Business Intelligence

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowane kierunki: Metody Ilościowe, Ekonomia, Finanse lub Zarządzanie)
  • Minimum 2 lat doświadczenia w na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analizy danych i formułowania wniosków
  • Praktycznej znajomości MS Office na poziomie zaawansowanym, w szczególności MS Excel
  • Znajomości Power BI lub PowerPivot (mile widziane)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Łatwości nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego