Analityk Biznesowy

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Analityk BiznesowyMiejsce pracy: Kraków
Zadania:

  • zbieranie oraz analiza wymagań biznesowych, opracowywanie rekomendacji wykonalności;
  • tworzenie specyfikacji wymagań oraz definiowanie biznesowego zakresu projektu;
  • ścisła współpraca z zespołem developerów, architektem, PO oraz klientem wewnętrznym;
  • analiza i modelowanie procesów biznesowych;
  • uczestnictwo w całym cyklu projektu;
  • tworzenie dokumentacji w języku angielskim;

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, w projektach o dużej skali;
  • doskonała orientacja na temat  nowoczesnych rozwiązań informatycznych;
  • znajomość notacji UML lub BPMN oraz języka SQL;
  • mile widziany background techniczny oraz doświadczenie w projektach związanych z branżą finansową;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

  • interesujące i pełne wyzwań projekty;
  • pracę wśród doświadczonych Specjalistów w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie kształtujące się na poziomie ok. 9 000 – 12 000 PLN brutto (umowa o pracę) lub B2B: 80-110 PLN netto + Vat (stawka godzinowa na B2B);
  • benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, lekcje języka obcego, imprezy integracyjne itd.;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.