Opis stanowiska pracy

Działamy już od roku 2008, specjalizując się w realizacji innowacyjnych, a przede wszystkim skutecznych rozwiązań dla biznesu. Siłą naszej firmy są ludzie, ich kreatywność, zaangażowanie i umiejętności, które procentują przy realizacji projektów dla największych polskich firm. Stosujemy najnowsze technologie i szukamy nowoczesnych rozwiązań, pracując z nami będziesz miał możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Jeżeli praca z Klientem jest Twoją pasją – dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Analityk Biznesowy

Zakres obowiązków:

• Zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT

• Weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych

• Doradztwo dla partnerów biznesowych w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań

• Analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów

• Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w ramach wytwarzania oprogramowania

• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej

• Wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań

Wymagania

Od Kandydatek/ów oczekujemy:

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• Wysokich umiejętności analitycznych

• Nastawienia na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych

• Umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, statystyka, ekonometria, pokrewne)

Gwarantujemy:

• Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Elastyczną formę zatrudnienia

• Przyjazną atmosferę

• Wsparcie doświadczonego zespołu

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży IT – software housem, który specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka