Opis stanowiska pracy

Safiro Ventures sp. z o.o. zajmuje się obsługą procesu pozyskania finansowania dla projektów badawczo-rozwojowych oraz infrastrukturalnych. Współpracujemy z liderami wśród polskich innowatorów, głównie z przedsiębiorstwami, w tym start-upami, które zamierzają wdrożyć nowe technologie na rynek.

Poszukujemy:

Analityka Biznesowego

do zespołu zajmującego się przygotowywaniem dokumentacji projektów badawczo-rozwojowych, wdrożeniowych oraz inwestycyjnych dla Klientów zgodnie (w zależności od projektu) z wytycznymi NCBR, Ministerstwa Rozwoju, PARP, Komisji Europejskiej. Do głównych zadań będzie należeć opracowywanie elementów dokumentacji projektowej w tym biznesplanów, zgodnie z wytycznymi konkursowymi.

Kluczowe obowiązki:

  • Prognozy finansowe
  • Analiza finansowa
  • analizy rynku dla rozwiązań innowacyjnych, analizy typu desk research
  • analizy konkurencji
  • wypełnianie dokumentacji konkursowej (wniosek o dofinansowanie projektu, załączniki)
  • bezpośrednia współpraca z firmami, jednostkami naukowymi;
  • kontakt z klientem

Wymagania

Wymagane cechy i umiejętności:

  • ostatni rok studiów lub absolwent do 2 lat, preferowane: finanse, ekonomia, zarządzanie lub nauki techniczne;
  • Praktyczna znajomość rachunkowości, analizy finansowej
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne poszukiwanie informacji oraz pisanie tekstów (B2);
  • znajomości MS Office (w szczególności MS Excel, Word, PowerPoint);

Mile widziane:

  • doświadczenie w przygotowywania biznesplanów, projektów unijnych, w tym z zakresu B+R;
  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z Klientem biznesowym
  • zdolność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doskonała organizacja pracy;
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
  • Zainteresowanie obszarem nowych technologii, innowacji, start-upów;
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie w przedziale 2-4 tysiące złotych brutto
  • możliwość samodzielnego prowadzenia projektów;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy zdalnej
  • bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę nad innowacyjnymi projektami;
  • liczne wyzwania oraz rozwój;
  • pracę z wieloma znanymi firmami na poziomie osób decyzyjnych;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając aplikuj.

Mile widziany list motywacyjny.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Safiro Ventures Sp z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Safiro Ventures Sp z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy al. Kasztanowej 3A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Safiro Ventures to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem oraz s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Analityka