Analityk Biznesowy (UoP lub B2B)

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla swojego międzynarodowego Klienta w Krakowie (światowy lider w swojej branży) poszukuje osób na stanowisko: Analityk Biznesowy.

Collect & coordinate the business requirements for a modular, scalable, high-performance, enterprise class, digital software platform and applications.

Work with the Design Authority (Product Owners / Architects) and the Development Teams to collect, understand and align the requirements of and for new products, modules and services of our client’s digital cloud platform.

Combine a deep understanding and analytical mindset for business goals and customer requirements with a good understanding of agile software development processes, web- and cloud technologies to build products with high customer value and impact.

Będziesz odpowiedzialny za:

• wspieranie Product Owner’a/Architektów i zespołu programistów w celu zapewnienia Klientom jak najlepszych rozwiązań;

• wsparcie w zbieraniu wymagań poprzez zrozumienie i dokumentowanie funkcjonalnych wymagań klientów i użytkowników;

• współpraca z Product Ownerami i Scrum Masterami. Przekazywanie wytycznych, przejrzystość, ułatwianie dyskusji, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów;

• dopracowywanie wymagań i wyszczególnienie funkcjonalnych specyfikacji poprzez tworzenie użytkownika/diagramów przepływu procesów, modeli danych etc.;

• współpraca z Product Ownerami poprzez rozpatrywanie i zatwierdzanie końcowym prac rozwojowych przed wprowadzeniem do produkcji;

• zapewnienie wymaganego wsparcia dla zespołu.

Klient oferuje:

• stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub współpracę na zasadzie B2B;

• możliwość rozwoju zawodowego u światowego lidera w swojej branży;

• praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku z dynamicznie rozwijającym się zespołem;

• pakiet benefitów: karta multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne etc.;

• komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura).

Wymagania

Wymagania:

• min. 5 lat doświadczenia technologicznego, 3 lata doświadczenia w pracy, jako Inżynier Wymagań/Analityk Biznesowy (lub pokrewne) wewnątrz organizacji Rozwoju Aplikacji;

• praca w środowisku programowania zwinnego w celu wspierania wielu zespołów Scrum’owych (certyfikowany Scrum Master lub certyfikowany Product Owner będzie zaletą);

• doskonałe umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły i doświadczenie w rozwiązywaniu problemów. Zdolność do prowadzenia dyskusji, wyciągania wniosków i zastosowania inteligentnych rozwiązań;

• silne umiejętności w sporządzaniu dokumentacji technicznej;

• umiejętność pracy w wirtualnych zespołach zlokalizowanych w innych krajach;

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min. na poziomie B2;

• gotowość do odbywania międzynarodowych podróży służbowych.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój