Analityk Biznesowy IT

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów z sektora public do długofalowej współpracy poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka biznesowego:

Analityk Biznesowy ITMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej w tym wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Modelowanie systemów informatycznych
  • Współpraca z developerami i testerami
  • Współpraca z klientem (wewnętrznym i zewnętrznym)

Wymagania:

  • Znajomość notacji UML i BPMN
  • Znajomość narzędzi analitycznych (w szczególności Enterprise Architect)
  • Doświadczenie w ocenie złożoności przedsięwzięć informatycznych
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne, lub z dziedziny nauk ścisłych
  • Minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Nawiązanie długofalowej współpracy w oparciu o kontrakt B2B
  • Szkolenia
  • Dostęp do kół zainteresowań (koło żeglarskie, koła strzeleckie)
  • Ciekawe wyzwania informatyczne
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.