Analityk Biznesowo – Systemowy

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
Wyzwania przed Tobą:

W związku z dynamicznym rozwojem Sii i rosnącą liczbą zmian w naszych wewnętrznych procesach i aplikacjach poszukujemy analityka biznesowo-systemowego do zespołu Integracji, będącego częścią wewnętrznego działu IT. Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie analiz biznesowych, proponowanie nowych rozwiązań i optymalizację istniejących aplikacji procesowych na najnowszej wersji platformy IBM Business Automation Worflow.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na budowę środowiska IT usprawniającego pracę ponad 4400 użytkowników i pracować w zgranym zespole ponad 200 ekspertów wewnętrznego IT to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym
  • Wsparcie analityków biznesowych w proponowaniu rozwiązań systemowych oraz przygotowywaniu POC i MVP nowych procesów
  • Optymalizacja istniejących aplikacji - wsparcie Product Ownerów w analizowaniu pojawiających się zmian
  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Raportowanie realizowanych zadań (JIRA) i aktualizowanie dokumentacji procesowej
Oczekiwane umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne na najwyższym poziomie
  • Samodzielność, odpowiedzialność, otwartość na zmiany
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość notacji BPMN

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność zamodelowania prostego procesu w systemie klasy BPMS
  • Chęć poznawania szczegółów technicznych optymalizowanych procesów
  • Znajomość Enterpriste Architect
Korzyści dla Ciebie:
  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodoba Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biuro w dogodnej lokalizacji
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie