Analityk biznesowo-systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1086399

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowo-Systemowy

Lokalizacja: Warszawa oraz Kraków
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B, zatrudnienie przez Hays Poland)
Wynagrodzenie: 400 – 800 zł dziennie (do negocjacji, wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia oraz umiejętności Kandydata)
Czas zatrudnienia: do końca 2017 r. z możliwością przedłużenia

Analityk Biznesowo - Systemowy
Opis stanowiska:
- Analiza wymagań biznesowych
- Analiza danych, dokumentacji oraz procesów biznesowych klienta
- Tworzenie analiz systemowych i rozwiązań funkcjonalnych
- Tworzenie dokumentacji funkcjonalnej

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Doświadczenie w pracy w banku
- Doświadczenie na stanowisku analityka systemowego/biznesowego
- Umiejętności projektowania rozwiązań IT
- Znajomość SQL oraz Sharepoint
- Umiejętność zbierania oraz dokumentowania wymagań biznesowych i funkcjonalnych
- Znajomość języka angielskiego
- Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
- Umiejętność analitycznego myślenia

Odpowiednia osoba będzie pracowała w jednym z poniższych projektów (proszę o zgłoszenia osoba mających doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym z poniższych obszarów):
-MIFID II / znajomość obszaru Global Markets/ Treasury oraz Investments
-Obszar Płatności (rozliczenia krajowe I zagranicznie/ znajomość funkcjonowania bankowego Systemu rozliczeń/ KIR/ SWIFT/ SEPA)
-Obszar kredytów
- Daily banking

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland