Analityk Biznesowo – Systemowy

Intive (pl)

Warszawa, mazowieckie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w analizie i projektowaniu procesów
  • Znajomości instrumentów finansowych oraz rozwiązań informatycznych w zakresie ubezpieczeń i funduszy inwestycyjnych
  • Doświadczenie w korzystaniu z UML i BPMN w procesie modelowania procesów biznesowych
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (AGILE, SCRUM, Prince2)
  • Dobra znajomość MS VISIO oraz Enterprise Architect
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym zespole

Obowiązki:

  • Współtworzenie i identyfikowanie potrzeb biznesowych
  • Wsparcie przy analizie systemowej w zakresie tworzenia nowych funkcjonalności
  • Zarządzanie wymaganiami na systemy IT oraz przygotowywanie dokumentów analizy wstępnej/backlogu i szczegółowej w ramach inicjatyw i projektów strategicznych
  • Szacowanie pracochłonności analiz IT, identyfikację systemów wymagających zmian, identyfikację interesariuszy i powiązań w ramach inicjatyw
  • Sporządzanie specyfikacji wymagań
  • Współpraca z Architektem Rozwiązania i Architektem Systemowym przy opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatyw

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Intive (pl)