Analityk Biznesowo - Systemowy

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na ww stanowisku będzie pracować w jednej z naszych społek - software housie z obszaru marketing automation.

Obowiązki:

  • opracowanie koncepcji dla nowych inicjatyw biznesowych
  • zbieranie wymagań oraz opracowanie specyfikacji dla rozwiązań informatycznych, w tym przygotowanie map procesów biznesowych oraz systemowych
  • ścisła współpracę z programistami oraz klientem
  • wsparcie w etapach testowania i odbioru systemów informatycznych

Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku analityka biznesowego lub systemowego
  • wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych
  • umiejętność tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i technicznych
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych
  • umiejętność opisywania przypadków użycia
  • umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa, zaangażowanie i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną umowę (wynagrodzenie: 4 tys - 6 tys netto)
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • prywatne ubezpieczenie medyczne i kartę sportową
  • pracę w biurze w centrum Warszawy
  • wyjątkową atmosferę pracy w grupie spółek z obszaru oprogramowania, marketingu i mediów on-line

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy