Analityk Biznesowo-Systemowy

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1109043

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – banku – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: do negocjacji

Zadania:

• Pozyskiwanie oraz analiza wymagań biznesowych w zakresie wdrażanych rozwiązań IT
• Tworzenie dokumentacji analitycznej - biznesowej i systemowej
• Tworzenie wymagań funkcjonalnych, poza funkcjonalnych
• Wsparcie zewnętrznego wykonawcy w ramach prac projektowych w kwestiach wymagających informacji analitycznych
• Ścisła współpraca z programistami, dostawcą zewnętrznym i przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań, wypracowania rozwiązania, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych
• Tworzenie scenariuszy testowych

Wymagania:

• Dobra, praktyczna znajomość SQL
• Doświadczenie na stanowisku Analityka biznesowo-systemowego w instytucjach finansowych
• Gotowość podjęcia się opieki merytorycznej nad powierzonym zadaniem
• Znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową
• Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno z osobami biznesowymi, jak i specjalistami IT
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość funkcjonowania bankowego systemu rozliczeń krajowych i zagranicznych / KIR/ SWIFT/ SEPA)

Oferujemy:

• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
• Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland