AML / Antifraud Specialist

Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze FinTech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży.

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • analizę alertów wygenerowanych przez system monitorujący,
  • weryfikację danych pozyskanych w procesie identyfikacji klienta,
  • wsparcie w procesie oceny ryzyka klienta,
  • bieżący monitoring transakcji,
  • współpracę z innymi jednostkami Spółki w zakresie prowadzonych analiz,
  • wsparcie analityczne pozostałych obszarów dotyczących zgodności z przepisami w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu,
  • udział w projektach realizowanych przez dział zgodności z przepisami prawa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane: bankowość, finanse, ekonomia, zarządzanie,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu bankowości lub finansów,
  • zdolności analityczne – umiejętność dokonywania analiz danych z wielu źródeł,
  • rzetelność, dokładność, dbałość o zachowanie wyznaczonych terminów,
  • umiejętność obsługi komputera i programów biurowych (MS Office),
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom,
  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • świeże owoce,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki.

Prezentacja firmy

Portal finansowy Cinkciarz.pl zapewnia dostęp do najpopularniejszych usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Analityka, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta