Aktywny Doradca Klienta - Bytom / Chorzów

PRO Solution Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukiwany: AKTYWNY DORADCA KLIENTA

Ilość stanowisk: 2
Miejsce pracy: Bytom / Chorzów

Twoje zadania?
- nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami firmy
- aktywne doradztwo, prezentowanie zalet oferty oraz korzyści jakie uzyskuje klient
- badanie potrzeb klienta poprzez umiejętne zadawanie pytań oraz prezentowanie przygotowanych rozwiązań
- przygotowanie ofert handlowych
- praca w biurze oraz wyjazdy do klientów w przypadku konieczności prezentacji rozwiązań

Dla osób, które spełniają większość kryteriów, oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie + część motywacyjna, zależna od efektów pracy
- sympatyczna atmosfera pracy oraz pomocny zespół
- miejsce pracy w biurze: Chorzów/Bytom
- możliwość organizowania własnego czasu pracy po okresie wdrożenia
- możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, coaching) oraz rozwoju
- narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
- dostęp do samochodu służbowego (w przypadku posiadania prawa jazdy)

Wymagania

Jakiej osoby szukamy?
- lubisz gdy coś się dzieje oraz być w ruchu?
- masz min. 1-2 letnie doświadczenie w sprzedaży aktywnej?
- umiejętnie budujesz relacje, badasz potrzeby klienta oraz przedstawiasz rozwiązania?
- umiejętnie organizujesz swój czas pracy?
- jesteś nastawiony/a na osiągnięcie efektu końcowego?
- masz chęci do nauki (m.in. nowych rozwiązań na rynku)?
- z zaangażowaniem kontaktujesz się z klientem?

Jeżeli nasza oferta wydaje ci się interesująca, to prześlij do nas swoje CV

Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prosimy o dołączenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma PRO Solution Sp. z o.o. skupia pod swoimi skrzydłami kilka marek, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Dodatki dla osób realizujących plany sprzedażowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi